Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata.

O našem útulku

Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín v areálu bývalého ZD (Sekce Kde nás najdete).

Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8 a u hospodářských zvířat záleží na velikosti a druhu. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivé psi či kočky, které mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou. Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky.

Pejsci se u nás v útulku očkují, čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek (viz oddělení Co a jak (FAQ)). Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků.
Pro příjem zvířátek od smluvních parterů jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách (viz oddělení Co a jak(FAQ)).
Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz .
Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz

Útulek pro opuštěná zvířata
David Kubalík
Jimlín 242
440 01 Louny
Tel: 604451258 (8-18h, o svátky 9-15 hodin), neposílejte SMS, MMS ani WhatsApp!
utulek.jimlin@centrum.cz
utulek-jimlin@seznam.cz
(Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky)

Před výjezdem zájemce o adopci, návštěvníků či dárců doporučujeme zavolat 604/451258 (8-18 hodin, o svátky 9-15 hodin) a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem..

UPOZORNĚNÍ - Z důvodu bezpečnosti pracovníků útulku, jsou pracovníci vybaveni osobním kamerovým systémem.

Přibližný seznam obcí, městysů a měst, se kterými spolupracujeme:
Bečov, Blatno, Bochov, Cítoliby, Deštnice, Děčany, Dobroměřice, Domoušice, Havraň, Hostomice, Hříškov, Hřivice, Jimlín, Koštice, Kryry, Lenešice, Libčeves, Líšnice, Líšťany, Louny, Lubenec, Malé Březno, Merunice, Ohníč, Opočno u Loun, Panenský Týnec, Peruc, Podbořany, Polerady, Postoloprty, Ročov, Štětí, Verušičky, Volevčice, Vroutek a další.

Ceník služeb útulku 2014:ZDE


Kdy nás zastihnete v útulku?
Návštěvy v našem útulku si, prosím, nejdříve telefonicky domluvte, děkujeme. Otevírací dobu naleznete v sekci Co a jakÚtulek Jimlín © Pavel Richter 2006 ~ Všechna práva vyhrazena - Obsah podléhá autorskému zákonu